Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych Koło przy APwSz
TAŃCE

TAŃCE

„Taniec daje radość

Tańcząc czujemy, że żyjemy

Taniec to ruch, a ruch to życie”

Skończyło się lato. Nadchodzą długie, szare, jesienne dni. W celu rozweselenia, a jednocześnie podsumowania półrocznej pracy od wznowionej działalności po dwuletnim okresie pandemii, Zarząd Koła SE i RP w dniu 14 października br. zorganizował spotkanie integracyjne, które otworzył Przewodniczący Koła Ryszard Gidziński. Zabawa odbyła się w restauracji „Zacisze” w Szczytnie. Muzyką zajmował się DJ Sławek członek Zarządu Koła.

Towarzystwo intensywnie dyskutowało m.in. o minionym okresie pandemicznym i przyszłym mającym wpływ na działalność Koła. W wystąpieniu R. Gidziński oświadczył, że planowana jest wycieczka 2-3 dniowa na Podlasie. Ten temat wzbudził duże zainteresowanie. Miejmy nadzieję, że nic nam w przyszłości nie przeszkodzi w realizacji wycieczki.

Po skończonych tańcach uczestnicy wracali zadowoleni i proponowali powtórkę takich zabaw. Do zobaczenia na podobnych imprezach.

galeria zdjęć

Tekst i zdjęcia

Zdzisław Wnukowicz

 

 
BEZPIECZEŃSTWO NAD WODĄ W ZGODZIE Z NATURĄ

„ Patrzeć na ten cud natury, na tę wodę i lasy piękne są nasze mazury, wrócę jeszcze tu na wczasy…”

Zarząd Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych przy WSPol. W Szczytnie w dniu 04-09-2022 zorganizował wycieczkę statkiem po Wielkich Jeziorach Mazurskich. Wycieczkę rozpoczęto w Rucianem Nida płynąc do Mikołajek. Trasa prowadziła przez jezioro Bełdany, śluzę Guzianka, jezioro Guzianka Mała, Guzianka Duża, Mikołajskie i Śniardwy. W Guziance przepływaliśmy przez śluzę komorową pokonując różnicę ponad 2 m poziomu wody. Należy nadmienić, że jezioro Bełdany jest otoczone Puszczą Piską, która pokazuje swoją naturę i bogactwo przyrody Mazur. Po przybyciu do Mikołajek był czas do chwili powrotu na zwiedzenie miasta i spożycie posiłku.

W spotkaniu integracyjno - szkoleniowym wzięło udział 50 osób. W trakcie drogi do Mikołajek kolega Andrzej Sznarkowski przeprowadził szkolenie na temat bezpiecznego zachowania nad wodą. Pogoda była wymarzona na taką wycieczkę, było ciepło i słonecznie. Uczestnicy bawili się dobrze, humory dopisywały i była możliwość prowadzenia rozmów po okresie covidowym, który nie pozwalał na cykliczne spotkania. Z rozmów wynikało, że wycieczka spełniła oczekiwania i uczestnicy oczekują więcej tego typu imprez.

Chcemy serdecznie podziękować dla kierownictwa szkoły za przychylność w korzystaniu z transportu na niniejszą wycieczkę.

Do ponownego zobaczenia na imprezach organizowanych przez Koło.

GALERIA ZDJĘĆ

Zdjęcia i tekst

Zdzisław Wnukowicz

 

 
Numer rachunku bankowego SEiR

BNP Paribas na Bank Spółdzielczy w Szczytnie

Nr 47 8838 0005 2001 0103 8666 0003

 

 
Powołanie zespołu do kontaktów z mediami

Zarząd SE i RP przy WSPol. w Szczytnie informuje, że w dniu 21/10/2015 na posiedzeniu Zarządu powołał zespół kontaktów z mediami w składzie:

1/ Zdzisław Wnukowicz tel. 609556929, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

2/ Janusz Borowiński tel. 697345388, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 3

Stworzone dzięki Joomla!