SPOTKANIA KOŁA

PANDEMIA COVID-19 na długi czas pozbawiła nas cyklicznych spotkań naszego Koła w siedzibie na terenie szkoły WSPol. Mimo trudnego czasu w naszym życiu i przedłużającego się    spowodowanego trwającą, a nawet nasilającą się epidemią dostępu do pomieszczeń Koła, Zarząd postanowił wznowić spotkania.
W dniu 17 listopada 2021 odbyło się posiedzenie Zarządu Koła. Miejscem spotkania, dzięki uprzejmości Prezesa Ogródków Działkowych Stanisława Stefanowicz, była siedziba tychże ogródków. Na posiedzeniu Prezes Koła Ryszard Gidziński poinformował, że z uwagi na narastającą pandemię, nadal nie możemy korzystać z Siedziby Koła na terenie szkoły, co wydaje się usprawiedliwione. Taki stan będzie trwał dopóty nie zmieni się zagrożenie epidemiologiczne. Zebrania będą się odbywały co drugą środę w godz. 10:30 ~ 12:30, na które zapraszamy wszystkich członków Koła.
Tematem zebrania było omówienie dotychczasowe decyzje Zarządu oraz plany na przyszłość. Omówiono również opłacanie składek członkowskich, które jest „kiepskie”. W trakcie posiedzenie przychodzili członkowie i opłacali zaległe i bieżące składki.
Zarząd Koła życzy wszystkim zdrowia i optymizmu apelując o wyrozumiałość w tym trudnym czasie. Serdeczne pozdrowienia i „zdrowotności”

Tekst i zdjęcia
Zdzisław WnukowiczTekst i zdjęcia